Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2018 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 

úterý 9. ledna
Tříkrálový koncert. - Severočeské divadlo Ústí nad Labem. Vystoupí Eva Urbanová a Jaroslav Dvorský za doprovodu orchestru Severočeského divadla, řídí Miloš Formáček.

čtvrtek 10. května
Titanic. - Dům kultury Ústí nad Labem. Divadelní komedie o nejbezpečnější plavbě všech dob.

pondělí 15.října
Zahajovací představení XII. ročníku Ústecké forbíny


Vzhůru do divočiny. - Dům kultury Ústí nad Labem. – hrají Jana Krausová a Karel Roden. Volné pokračování komedie Sex pro pokročilé.

čtvrtek 18. října
Pardon me, Prime Minister / Co takhle ke zpovědi. - Dům kultury Ústí nad Labem. V hlavní roli anglické komedie Petr Nárožný.

pondělí 5. listopadu
Kočka v oregánu. - Dům kultury Ústí nad Labem. V hlavních rolích Bára Hrzánová a Radek Holub.

středa 21. listopadu
Lady Oskar. - Dům kultury Ústí nad Labem. Modernizovaná verze komedie, která sloužila jako předloha k filmu s Luisem de Fun`esem, v hlavní roly Jana Paulová.

neděle 25. listopadu
Hrdinové. - Dům kultury Ústí nad Labem. Dojemná komedie, účinkují Jaroslav Satoranský, Petr Kostka a Miroslav Vladyka.

pondělí 22. října
Saturnin. - Dům kultury Ústí nad Labem. Divadelní zpracování známé knížky Zdeňka Jirotky. Hrají Jaroslava Kretschmerová, Vojtěch Vodochodský, Libor Hruška a další.

Další akce agentury For..

úterý 11. prosince
Vánoce s Vladimírem Hronem. - Dům kultury Ústí nad Labem. Příjemné zastavení v předvánočním čase s bavičem a zpěvákem Vladimírem Hronem a jeho hosty.

středa 19. prosince
Tradiční Vánoční salon Fešáků a jejich hostů. - Dům kultury Ústí nad Labem.

neděle 23. prosince
Dagmar Pecková a soubor Musica Bohemica ve vánočním pořadu Zrození. - Dům kultury Ústí nad Labem. Světová pěvkyně přijede Ústečanům popřát krásné Vánoce. Ojedinělý koncert.

Akce zapsaného spolku Veselá Brná (Agentura For je členem spolku)

sobota 27. ledna
Masopust v Brné. - Masopust v Brné je již největším Masopustem v okolí Masopustní průvod vychází ve 14:30 hod. z parkoviště Na Rybárně. Masopustní hody jsou u hospody U Kapličky.

sobota 10. února
961. Ples veselých Brňáků - Sál hospody U Kapličky, hraje velký taneční orchestr Bonus, host večera Vladimír Hron, uvádí Petr Beran. (Historicky první zmínka o Brné je z roku 1057 a my "pevně věříme", že naši předci od té doby pořádali plesy.)

pátek 6. dobna
Večer s komikem Josefem Dvořákem. - Sál hospody U Kapličky.

úterý 24. dubna
Prodaná nevěsta. - Sál hospody U Kapličky. U příležitosti 100. republiky pro naše děti speciální dětská úprava Prodané nevěsty. Spolupráce Úřad městského obvodu Střekov.

sobota 26. května
Celostátní setkání přátel Karla Maye a jeho hrdinů Vinnetoua a Old Shaterhanda. - Brná. Zveme všechny kovboje, indiány apod. Přijďte v kostýmech. Indiánské ležení, kapela Jen tak band, Tomáš Linka a Přímá linka ve vzpomínkovém pořadu na 50. let aktivního hraní a zpívání T.Linky.

sobota 23. června
„Poklad na Stříbrném jezeře“. - Průčelská rokle, Brná. Soutěže, hry. Občerstvení děti i jejich doprovod, který si jistě rád vzpomene na dobu, kdy si hrál na indiány. Spolupráce městského obvodu Střekov a Domu dětí v Ústí n.L.

sobota 8. září
Oslavy 785.let od první zmínky o pěstování vína v nejstarší vinařské obci na Ústecku, v Brné. - Sál hospody U Kapličky. Průvod Brnou, cimbálovka Dušana Kotlára s mladým houslistou, vítězem Kocianovy soutěže mladých houslistů.

sobota 6. října
Posvícení v Brné a Posvícenská zábava. - prostor kolem kapličky a v hospodě U Kapličky.

24. prosince od 16:00
Štědrovečerní zpívání. - náves u kapličky v Brné.

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz