Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2020 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 

Jarní forbína

pondělí 16. března - 19:30 (Náhradní termín 23. září 2020!)
Bláznovy zápisky - Dům kultury. V hlavní roli Jan Přeučil. Předprodej: CK Firo tour v OC Forum a Dům kultury. !Vzhledem k nařízení vlády se představení překládá. Vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín bude ihned, jak to bude možné zveřejněn na těchto stránkách. Pro rychlejší informovanost mohou držitelé vstupenek zaslat svoji mailovou adresu a nebo číslo mobilu na kontakty Agentury For. Jakmile bude znám náhradní termín dostanete mailem či SMS informaci.! (Náhradní termín 23. září 2020!)

pondělí 6. dubna - 19:30 (Náhradní termín 8. září 2020!)
Jak běžet do kopce - Dům kultury. Účinkují Jana Paulová a David Suchařípa. Předprodej: CK Firo tour v OC Forum a Dům kultury. !Vzhledem k nařízení vlády se představení překládá. Vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín bude ihned, jak to bude možné zveřejněn na těchto stránkách. Pro rychlejší informovanost mohou držitelé vstupenek zaslat svoji mailovou adresu a nebo číslo mobilu na kontakty Agentury For. Jakmile bude znám náhradní termín dostanete mailem či SMS informaci.! (Náhradní termín 8. září 2020!)

středa 22. dubna - 19:30 (Náhradní termín 16. září 2020!)
Čochtan vypravuje - Severočeské divadlo. V hlavní roli kultovní komedie Josef Dvořák. Předprodej: CK Firo tour a Severočeské divadlo. (Náhradní termín 16. září 2020!)

Střekovská forbína

pátek 29. května - 20:30
Opera Libuše - hrad Střekov. V hlavní roli Libuše Eva Urbanová, hraje soubor Severočeského divadla. Rezervace: for@agenturafor.cz

Akce zapsaného spolku Veselá Brná (Agentura For je členem spolku)

sobota 25. ledna
963. Ples veselých Brňáků - Sál hospody U Kapličky, hraje orchestr Brass Bombers, host večera Vladimír Hron, Karel Kahovec. Ples uvádí Petr Beran.

sobota 15. února
Masopust v Brné. - Masopust v Brné je již největším Masopustem v okolí Masopustní průvod vychází ve 14:30 hod. z parkoviště Na Rybárně. Masopustní hody jsou u hospody U Kapličky.

pondělí 16. březen
Našim dětem - dětské divadelní představení - Sál hospody U Kapličky. Představení se vzhledem k situaci (Koronaviru) přesouvá.

sobota 20. června
Indiánský den s Karlem Mayem. - v Brné.

sobota 5. září
Den vína v nejstarší vinařské obci regionu. - v Brné.

sobota 10. října
Posvícení v Brné. - v Brné. Příjemné odpoledne v Brné, soutěž o nejlepší posvícenský koláč a večer „Posvícenská zábava s Fonotestem“.

sobota 12. prosince
Advent se svařákem. - v Brné.

čtvrtek 24. prosince
Štědrovečerní zpívání. - v Brné.

Akce spolku se konají v prostoru hospody U kapličky a jejich uskutečnění je závislé na přidělení grantů.

V roce 2020 oslavíme: 5 let spolku Veselá Brná; 30 let Agentury For; 50 let v kultuře slaví majitel Agentury For.

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz