Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2017 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 

sobota 28. ledna
Jubilejní XX. Ples všech Ústečanů tentokráte s Limonádovým Joe. - Dům kultury Ústí nad Labem. Účinkují: orchestr Severočeského divadla, orchestr Bonus, Junior band, skupina Fonotest, HANA ZAGOROVÁ, Monika Sommerová (Fantom opery), balet Severočeského divadla, "Jiří Schelinger", oldies disko V. Sucheviče. Uvádí Vladimír Hron. Vstupenky v předprodejích: Informační středisko v paláci Zdar, CK Firo tour v OC Forum a Dům kultury. Vstupné 250,- až 400,- Kč. Ples se koná pod záštitou primátorky města ing. Věrou Nechybovou a s významnou spoluprací Heinekenu ČR a.s. a piva Březňák.

sobota 18. února
Masopust v Brné - Akci pořádá Veselá Brná z.s. Agentura For je součástí spolku.

Jarní FORbína

úterý 21. března
Chlap na zabití. - Dům kultury Ústí nad Labem. Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha. Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Michal Slaný a další.

středa 29. března
Cyrano. - Dům kultury Ústí nad Labem. Muzikál na téma prověřené klasiky. Hudba Ondřej Brzobohatý, texty Lubomír Feldeka. V hlavní roli Ernesto Čekan, skvělý muzikál v podání Divadla Radka Brzobohatého.

pondělí 3. dubna
Zdeněk Izer. - Dům kultury Ústí nad Labem. Zdeněk Izer se představí s jeho novým pořadem plným svérázného humoru.

Střekovská FORbína

pátek 26. května
Společný koncert souboru Spirituál kvintet a souboru Hradišťan. - Prostor hradu Střekova. Koncert je věnován 80. narozeninám zakladatele Spirituál kvintetu J.Tichoty.

pátek 23. června
Nabucco. - Prostor hradu Střekova. Jedna z nejúžasnějších oper s nejkrásnější operní melodií „Pochod židů“. Hraje soubor Severočeského divadla.

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz