Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2020 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 

Jarní forbína

pondělí 16. března - 19:30 (Náhradní termín 23. září 2020!)
Bláznovy zápisky - Dům kultury. V hlavní roli Jan Přeučil. Předprodej: CK Firo tour v OC Forum a Dům kultury. !Vzhledem k nařízení vlády se představení překládá. Vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín bude ihned, jak to bude možné zveřejněn na těchto stránkách. Pro rychlejší informovanost mohou držitelé vstupenek zaslat svoji mailovou adresu a nebo číslo mobilu na kontakty Agentury For. Jakmile bude znám náhradní termín dostanete mailem či SMS informaci.! (Náhradní termín 23. září 2020!)

pondělí 6. dubna - 19:30 (Náhradní termín 8. září 2020!)
Jak běžet do kopce - Dům kultury. Účinkují Jana Paulová a David Suchařípa. Předprodej: CK Firo tour v OC Forum a Dům kultury. !Vzhledem k nařízení vlády se představení překládá. Vstupenky zůstávají v platnosti. Nový termín bude ihned, jak to bude možné zveřejněn na těchto stránkách. Pro rychlejší informovanost mohou držitelé vstupenek zaslat svoji mailovou adresu a nebo číslo mobilu na kontakty Agentury For. Jakmile bude znám náhradní termín dostanete mailem či SMS informaci.! (Náhradní termín 8. září 2020!)

středa 22. dubna - 19:30 (Náhradní termín 16. září 2020!)
Čochtan vypravuje - Severočeské divadlo. V hlavní roli kultovní komedie Josef Dvořák. Předprodej: CK Firo tour a Severočeské divadlo. (Náhradní termín 16. září 2020!)

Střekovská forbína

pátek 29. května - 20:30
Opera Libuše - hrad Střekov. V hlavní roli Libuše Eva Urbanová, hraje soubor Severočeského divadla. Rezervace: for@agenturafor.cz. Vzhledem k epidemii bylo představení přesunuto na 28. května 2021.

Ústecká forbína

pondělí 12. října - 19:30 (Náhradní termín 13. ledna 2021!)
Sláva strojů a měst - Dům kultury. V hlavní roli Jaroslav Dušek. Komediální příběh tří cizinců a českého včelaře vyvolává střetávání zcela odlišných přístupů k životu.

úterý 3. listopadu - 19:30 (Náhradní termín 28. února 2021!)
Kouzelná vyhlídka - Dům kultury. Účinkují Martin Trnavský, Bára Munzarová, Daniela Šinkorová a další. Komedie plná divokých historek.

pátek 6. listopadu - 19:30 (Náhradní termín 18. ledna 2021!)
Pravý západ - Dům kultury. Účinkují Jan Potměšil, Igor Chmela a další. Předpremiéra komedie o nenaplněnosti života.

pátek 27. listopadu - 19:30 (Náhradní termín 5. května 2021!)
Šťastný vyvolený - Dům kultury. Účinkují David Matásek, Linda Rybová, Matouš Ruml a další. Salonní komedie o lásce ve stínu nenávisti.

pondělí 30. listopadu - 19:30 (Náhradní termín 21. března 2021!)
Na poslední chvíli - Dům kultury. Hrají Václav Vydra/Jan Čenský, Josef Carda/Martin Zahálka, Jana Boušková. Londýnský taxikář si dvacet let užívá života s dvěma manželkami. Jednou se však potká syn a dcera, kteří neví, že jsou bratr a sestra.

pondělí 7. prosince - 19:30 (Náhradní termín nyní projednáváme.)
Horská dráha - Dům kultury. V hlavní roli Milan Kňažko. Stárnoucí lev salonů se pozve do bytu s mladou atraktivní ženou.

Další akce Agentury For

čtvrtek 10. prosince - 19:30
koncert orchestru Ježkovy stopy - Dům kultury. Orchestr hrající skladby, které byly hity v tzv. První republice a které v mnoha případech pochází z dílny Jaroslava Ježka.

neděle 20. prosince - 19:30 (Náhradní termín 20. prosince 2021!)
Vánoční koncert Petra Kotvalda - Dům kultury.

Akce zapsaného spolku Veselá Brná (Agentura For je členem spolku)

sobota 25. ledna
963. Ples veselých Brňáků - Sál hospody U Kapličky, hraje orchestr Brass Bombers, host večera Vladimír Hron, Karel Kahovec. Ples uvádí Petr Beran.

sobota 15. února
Masopust v Brné. - Masopust v Brné je již největším Masopustem v okolí Masopustní průvod vychází ve 14:30 hod. z parkoviště Na Rybárně. Masopustní hody jsou u hospody U Kapličky.

pondělí 16. březen (Náhradní termín 9. září!)
Našim dětem - dětské divadelní představení - Sál hospody U Kapličky.

sobota 20. června (Náhradní termín 5. září!)
Indiánský den s Karlem Mayem. - v Brné. Indiánské hry, tance, házení tomahawkem, střelba z luků, výstava knih K.Maye, ukázky replik zbraní z filmů K.Maye. Příjezd Vinnetua v podání Vladimíra Hrona, přivítání náčelníka Apačů Karlem Mayem, Sam Hawkinsem, Old Shaterhandem (v podání exreprezentanta v boxu Svatopluka Žáčka) a další.

sobota 5. září
Den vína v nejstarší vinařské obci regionu. - v Brné.

sobota 17. října (Čekáme na vývoj situace.)
Posvícení v Brné. - v Brné. Příjemné odpoledne v Brné, soutěž o nejlepší posvícenský koláč a večer „Posvícenská zábava s Fonotestem“.

každá adventní neděle
Advent v Brné. - v Brné.

Advent v Brné je zrušen. Místo toho každou adventní neděli v 16:00 hodin rozsvěcujeme další světlo na našem adventním věnci u kapličky (2,5 m v průměru). Zazní koledy a bude otevřená vánočně vyzdobená kaplička včetně „Brněnského betlému“.

čtvrtek 24. prosince
Štědrovečerní zpívání. - v Brné.

Akce spolku se konají v prostoru hospody U kapličky a jejich uskutečnění je závislé na přidělení grantů.

V roce 2020 oslavíme: 5 let spolku Veselá Brná; 30 let Agentury For; 50 let v kultuře slaví majitel Agentury For.

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz