Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2021 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 


Ústecká Forbína 2020.

neděle 28. února - 19:30 (Představení se překládá na 14. září 2021!)
Kouzelná vyhlídka - Dům kultury. Účinkují Martin Trnavský, Bára Munzarová, Daniela Šinkorová a další. Komedie plná divokých historek.

neděle 21. března - 19:30 (Představení se překládá na 3. června 2021!)
Na poslední chvíli - Dům kultury. Hrají Václav Vydra/Jan Čenský, Josef Carda/Martin Zahálka, Jana Boušková. Londýnský taxikář si dvacet let užívá života s dvěma manželkami. Jednou se však potká syn a dcera, kteří neví, že jsou bratr a sestra.

středa 31. března - 19:30 (Představení se překládá na 23. září 2021!)
Pravý západ - Dům kultury. Účinkují Jan Potměšil, Igor Chmela a další. Předpremiéra komedie o nenaplněnosti života.

úterý 4. května - 19:30 (Představení se překládá na 8. října 2021!)
Horská dráha - Dům kultury. V hlavní roli Milan Kňažko. Stárnoucí lev salonů se pozve do bytu s mladou atraktivní ženou.

středa 5. května - 19:30 (Představení se překládá na 11. září 2021!)
Šťastný vyvolený - Dům kultury. Účinkují David Matásek, Linda Rybová, Matouš Ruml a další. Salonní komedie o lásce ve stínu nenávisti.

čtvrtek 17. června - 19:30
Sláva strojů a měst - Dům kultury. V hlavní roli Jaroslav Dušek. Komediální příběh tří cizinců a českého včelaře vyvolává střetávání zcela odlišných přístupů k životu.

"Jedná se o přeložená představení z podzimu 2020. Zakoupené vstupenky zůstávají v platnosti. Další lze zakoupit na for@agenturafor.cz nebo podle vývoje pandemie cca 14 dnů před představením v Domě kultury."Akce agentury For v druhém pololetí roku 2021.

pátek 3. září - 19:30
Opera LIBUŠE v hlavní roli Eva Urbanová - hrad Střekov. Vstupenky na Ticketstream a vstupenkyusti. Případně číslované v Domě kultury. Hrad Střekov poprvé přivítá operu na novém jevišti. Nemusím jistě dodávat, že atmosféra hradu, Eva Urbanová to vše umocňuje zážitek z krásné opery Bedřicha Smetany.


XV. Ústecká Forbína 2021.

neděle 10. října - 19:30
Tik, tik - Dům kultury. Účinkují Tereza Kostková, Kristýna Frejová, Václav Knop, Eva Josefíková a další. Komedie z čekárny psychiatrie. Setkají se zde lidé, kteří trpí tikem a s tím se špatně žije. Všichni čekají na odborníka, u kterého jsou dlouho objednáni. On má zpoždění a tak se léčí sami.

neděle 24. října - 19:30
Hledám ženu, nástup ihned - Dům kultury. Účinkují Eva Burešová, Marek Adamczyk, Nela Boudová, Josef Carda a další. Komedie. Hlavní postava žije se svojí milenkou tzv. na „psí knížku“. Pozve na večeři svého šéfa, který je velký moralista a toto u svých podřízených odmítá. Jim chce svoji milenku představit, jako manželku, ale ta to odmítá. A tak vstupuje do hry uklízečka a zápletka je zde.

neděle 31. října - 19:30
Brouk v hlavě - Dům kultury. Účinkují Filip Blažek (dvojrole), Jitka Schneiderová, Roman Štabrňák, Michal Slaný, Mojmír Maděrič a další. Slavná situační komedie. Co mají společného téměř dokonalý manžel s hotelovým sluhou? Jak dopadnou záletníci a jak budou potrestáni? A kdo nasadil paní Marcele brouka do hlavy? V dvojroli se představí Filip Blažek.

pondělí 8. listopadu - 19:30
Butch Cassidy a Sundance Kid aneb western z Bohnic - Dům kultury. Účinkují Josef Polášek, Václav Kopta a Simona Vrbická. Komedie. Velkými frajery na divokém Západu se cítí dva kamarádi „ na život a na smrt“. Touží prožívat dobrodružství, přepadení, střílení, útěky. Nevadí jim, že místo pistole tasí rohlík, sami se promění v koně. Nic jim nevadí protože jsou pacienty psychiatrické léčebny. Jejich protipólem je zdravotní sestra, přicházející vždy v nevhodném okamžiku.

pondělí 22. listopadu - 19:30
Na Zlatém jezeře - Dům kultury. Účinkují Ladislav Frej a Simona Stašová. Komedie. V kouzelném prostředí Zlatého jezera tráví svůj čas neustále brblající manžel a jeho chápající žena. Poklidnou atmosféru přeruší příjezd dcery a jejího partnera a syna. Partner dcery vyprovokuje starší manžele. Vždy je čas začít žít a prát se o život. Kouzelná komedie v podání vynikajících herců.

středa 8. prosince - 19:30 (PŘEDSTAVENÍ JE PŘELOŽENO NA 14. ÚNORA 2022)
Veletoč - Dům kultury. Účinkují Iva Janžurová, Eva Holubová, Sabina Remundová a další. Představení uvádíme u příležitosti letošních 80. narozenin paní Janžurové. Komedie. Námět Jana Paulová, scénář Iva Janžurová. Boženka a její bratr Arnošt jsou idylická dvojice sourozenců. Boženka oženila Arnošta s Helgou, s činžovní vilou, klenoty a obrazy. Nečekaným veletočem se tato partička proplétá, zamotává - Advokátní kancelář a psychiatrie jsou v pohotovosti. VZHLEDEM K ONEMOCNĚNÍ COVID V SOUBORU JE PŘEDSTAVENÍ PŘELOŽENO NA 14. ÚNOR 2022. ZAKOUPENÉ VSTUPENKY ZŮSTÁVAJÍ V PLATNOSTI.

úterý 14. prosince - 19:30
Podivuhodné odpoledne Dr. Zvonka Burkeho - Severočeské divadlo. Účinkují Bolek Polívka, Pavel Liška, Radim Fiala a další. Legendární líčená a černá cra-zy komedie o skorovraždě, buchtách a svatbě. Předprodej: prodejna keramiky v přízemí OD Labe (proti květinářství) a Dům kultury.


Akce zapsaného spolku Veselá Brná (Agentura For je členem spolku)

sobota 19. června
Indiánský den s Vinnetuem v podání Vladimíra Hrona -

sobota 4. září
Vzpomínkový akt u pamětní desky politického vězně Jaroslava Brodského (40.let od úmrtí). -

sobota 4. září
Den vína a burčáku od 15:00. Cimbálovka dr. Kotlára, příchod Karla IV s družinou a hlavně dobrý burčák a víno.

sobota 9. října
Posvícení v Brné, soutěž o nejlepší posvícenský koláč, vystoupení fakíra Ben Ghana. -

neděle 28. listopadu;5. 12.;12. 12.;19. 12.
Rozsvícení prvního světla na adventním věnci u kapličky 16:00. - náves u kapličky v Brné.

sobota 11. prosince
Advent se svařákem. -

pátek 24. prosince
Štědrovečerní zpívání u kapličky 16:00. - náves u kapličky v Brné.
-

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz