Úvodní strana
Plánované akce
Fotogalerie
Vstupenky
Kontakt
Roubenka u Třeboně
O nás   Napište nám  

Plánované akce

Produkční agentura FOR pro Vás v roce 2017 připravuje tyto akce. 
Na všechny akce si lze rezervovat vstupenky na:

predprodej@agenturafor.cz

Nejčastější sponzoři

Spolchemie
Spolchemie
Inpeko

Mediální sponzoři

Ústecký deník
 

Jarní FORbína

úterý 21. března
Chlap na zabití. - Dům kultury Ústí nad Labem. Francouzská komedie o tom, jak se profesionální zabiják stane obětí sebevraha. Hrají: Miroslav Vladyka, Filip Blažek, Michal Slaný a další.

středa 29. března
Cyrano. - Dům kultury Ústí nad Labem. Muzikál na téma prověřené klasiky. Hudba Ondřej Brzobohatý, texty Lubomír Feldeka. V hlavní roli Ernesto Čekan, skvělý muzikál v podání Divadla Radka Brzobohatého.

pondělí 3. dubna
Zdeněk Izer. - Dům kultury Ústí nad Labem. Zdeněk Izer se představí s jeho novým pořadem plným svérázného humoru.

Střekovská FORbína

pátek 26. května
Společný koncert souboru Spirituál kvintet a souboru Hradišťan. - Prostor hradu Střekova. Koncert je věnován 80. narozeninám zakladatele Spirituál kvintetu J.Tichoty.

pátek 23. června
Nabucco. - Prostor hradu Střekova. Jedna z nejúžasnějších oper s nejkrásnější operní melodií „Pochod židů“. Hraje soubor Severočeského divadla.

XI. ročník divadelní přehlídky Ústecká FORbína

čtvrtek 12. října
Dvě noce na Karlštejně - Dům kultury Ústí nad Labem. Komedie Divadla Kalich. Česká manželka dokáže všude sehnat knedlík. V Kanadě, kde žije s českým hokejistou, na Seychelách, kde žije s kontroverzním podnikatelem, i na Antarktidě, kde žije s vědcem. A proto si ji bere nejmocnější Čech, velkopastičkář Boris. Hrají: Václav Kopta („to je hra na Thalii a nebo na kriminál“), Igor Chmela, Lucie Benešová, Jana Bernášková. Premiéra 2017.

čtvrtek 19. října
Skleněný zvěřinec - Dům kultury Ústí nad Labem. Nová komedie agentury Harlekýn. V hlavní roli diváky Forbíny vyžádaná Simona Stašová. Komedie je o životě opuštěné matky, která svou touhou udělat děti šťastné, udělá v rodině pěknou paseku. Premiéra 2017.

čtvrtek 26. října
Báječná neděle v parku Creve Coeur - Dům kultury Ústí nad Labem. Cituplná komedie Divadla Kalich v režijní premiéře Ivy Janžurové. O této hře jste jistě četli v minulých dnech mnoho zajímavého a tak pouze připomínám, že hrají Iva Janžurová, Barbora Munzarová, Sabina Remundová a Lucie Žáčková. Premiéra 2017.

neděle 5. listopadu
Rukojmí bez rizika - Dům kultury Ústí nad Labem. Další komedie agentury Harlekýn. Ženami milovaný spisovatel a jeho přítel chtějí spáchat sebevraždu. Překazí jim to trojice lupičů. Velký pytel peněz totiž dokáže oživit i sebevrahy. Ve výborné komedii uvidíme např. pány Václava Vydru, Šťastného/Skopala a herečky např. Janu Bouškovou. Premiéra 2016.

čtvrtek 23. listopadu
Vše o mužích - Dům kultury Ústí nad Labem. Komedie jak muži sami sebe vidí, za co se nestydí a za co stydí. Hrají Maroš Kramár, Michal Slaný a Filip Blažek. Premiéra 2008. Toto představení bylo nejúspěšnějším představením prvních deseti ročníků Ústecké forbíny a uvádíme ho na přání obrovského množství diváků, kteří představení viděli na devátém ročníku.

neděle 3. prosince
Líbánky na Jadranu - Dům kultury Ústí nad Labem. Komedie o stanování v chorvatském kempu, lásce po padesátce i v pětadvaceti. Manželé si vyjedou připomenout svatební cestu, aby se připravili na blížící se každodenní důchodové soužití. Vydrží čelit tak velkému množství společného času?  Komedie je „koncertem“ dvojice Eva Holubová – Bohumil Klepl. Premiéra 2017.

Další programy agentury For na podzim:

středa 6. prosince
Rybova mše vánoční ve scénickém provedení - Kostel Nanebevzetí Panny Marie. Koncert se bude hrát v Kostele Nanebevzetí Panny Marie.  Před několika léty jsme toto scénické provedení uváděli a mělo obrovský úspěch. Hrají a zpívají Český komorní orchestr a Komorní orchestr. Obě tělesa jsou složená z členů Opery Národního divadla. Dirigent Josef Kšica.

úterý 19. prosince
Padesát let Fešáků - Dům kultury Ústí nad Labem. Koncert se uskuteční přesně v den prvního koncertu Fešáků před 50 roky. Soubor  oslaví toto obdivuhodné výročí v rámci svého tradičního Vánočního salónu. Mnozí z vás již máte rezervaci provedenou a potvrzenou. Vy samozřejmě již psát nemusíte.

středa 20. prosince
Dagmar Pecková a Spirituál kvintet - Dům kultury Ústí nad Labem. Po loňském fantastickém úspěchu budeme Vánoční čas slavit opět s vynikající světovou pěvkyní za doprovodu skvělého Spirituál kvintetu.

Na zde zveřejněné akce přijímáme rezervace a to do okamžiku než dáme vstupenky do předprodejních míst (to bývá cca měsíc před akcí). Podle termínu objednání se vstupenky rozdělují.

Vstupenky objednávejte na: predprodej@agenturafor.cz